Переваги аутсорсингу обліку на підприємстві:

Якщо Ви готові йти в ногу з часом, то аутсорсинг бухгалтерського обліку - один з напрямків, який допоможе розвиватись Вашому бізнесу інтенсивніше!

 • Заощадження грошей

  Плюсом аутсорсингу обліку для підприємства є економія фінансів. За рахунок зменшення власного штату економія коштів може досягати 20%. Завдяки послугам аутсорсинга обліку, підприємство не несе витрат щодо раптової хвороби штатного співробітника.
  Наша компанія надає послуги в будь-який період року без лікарняних і відпусток.
  Також знижується податкове навантаження на Ваше підприємство.

 • Заощадження часу

  Ведення бухгалтерського та управлінського обліку компанії вимагає достатньої кількості часу та уваги, тому Ви можете зберегти цей час для виконання своєї основної роботи, якщо залучите аутсорсера. Разом з тим, Ви заощаджуєте свої нерви, віддаючи складний та рутинний процес обліку в компанії на аутсорсинг.

 • Безпека

  Несанкціонований доступ до облікової інформації на підприємстві, є приводом для чвар між працівниками та погіршення мікроклімату у Вашій компанії. Аутсорсер, на відміну від штатного бухгалтера підприємства, не зацікавлений у маніпуляції обліковими записами. З кожним клієнтом ми підписуємо NDA угоду про нерозголошення комерційної таємниці, що є гарантією для клієнта.

 • Відповідність законодавству

  Недотримання законів та різних нормативних актів при веденні обліку тягне за собою значні штрафні санкції для підприємства. Фахівці нашої компанії мають великий успішний досвід ведення управлінського та бухгалтерського обліку на підприємствах різних напрямків: виробництво, торгівля, послуги, будівництво, сільське господарство тощо, тому ймовірність помилки зведено до мінімуму.

 • Рекомендації експертів

  Співпрацюючи з нами Ви отримуєте поради наших експертів для Вашого бізнесу.
  Наші співробітники постійно продовжують свій професійний розвиток, беруть участь в тренінгах, семінарах, практикумах і конференціях. Кожен з наших професіоналів стежить за новинами в фінансовій сфері і за змінами в законодавстві.