Про нас

Іванна Гулай Директор, кандидат економічних наук, досвід роботи у сфері обліку на підприємствах з різноманітними видами діяльності понад 15 років, з них більше 10 років на посаді фінансового директора.


Наша консалтингова компанія була створена фахівцями з 15-річним досвідом роботи у сфері управлінського та бухгалтерського обліку.

Види діяльності наших клієнтів дуже різноманітні, це і будівництво, і торгівля, і виробництво, і різні послуги, і сільське господарство включаючи ЗЕД тож наші кваліфіковані експерти, на основі багаторічного досвіду роботи, розробили практичні підходи для рішень в різноманітних напрямках бізнесу.

Аутсорсинг послуг з бухгалтерського та податкового обліку ми здійснюємо як на абонентській основі так і в порядку разових завдань.

Також пропонуємо нашим клієнтам аутсорсинг послуг фінансового менеджера або постановку управлінського обліку загалом та дуже актуальну зараз послугу із розробки системи оплати праці на підприємстві.


Компанія ІНН Аудит була створена як бізнес-партнер, який допомагає у вирішенні завдань, що постають перед українськими компаніями та міжнародними інвесторами.

Кожен Клієнт важливий для нас.